Hakkımızda

Yoyobi Teknoloji Hakkında


Yoyobi Teknoloji, İzmir Web Tasarım Şirketi olarak, E-ticaret Web Tasarım, Kurumsal Web Tasarım, Kişisel Web Tasarım, Proje Bazlı Web Tasarım, Arama Motoru Optimizasyonu, Sosyal Medya Yönetimi, İnternet Reklamcılığı ve Kurumsal Kimlik alanlarında konusunda uzman ve deneyimli ekibiyle ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunmaktadır.


Yaklaşık 20 yıllık tecrübemiz ile sizlere hizmet veren firmamız İzmir de, yurtiçi ve yurtdışı birçok kurumsal firmaya, kamu kurumlarına web tasarım hizmetleri vermiştir ve vermeye devam etmektedir.  


Çalışmalarınız ve Ar-Ge faaliyetlerini tamamen öz kaynakları ile geliştirmeye devam eden Yoyobi Teknoloji, sizler için ihtiyaç duyduğunuz projeler geliştirmeyi ilke edinmiştir. Gerek yurt içinde gerek yurtdışında birçok projeye imza atan Yoyobi Teknoloji genç ve dinamik kadrosu ile gelişen teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine sadakatli, güncel ve yenilikçi olmayı ilke edinmiştir.


Web tasarım ile ilgili olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümleri bizimle bulabilirsiniz. Web tasarım, E-Ticaret Siteleri ve Dijital Reklam ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçmek için bizi arayabilir veya iletişim formlarımızdan yazabilirsiniz.